TurkCoder.TK
» Yangın Alarmında Duman Dedektörün Önemi
+90 552 020 25 50

Sosyal Medyada Biz}

Yangın Alarmında Duman Dedektörün Önemi

Evindeki ve işyerinizdeki  tüm alarm sistemlerinin duman alarmları en önemlisidir.

En yeni blogumuzu henüz okuma şansınız oldu mu? Elinizdeyse, o zaman sadece birkaç duman alarmının olması yeterli olmadığını biliyorsunuz demektir. Duman alarmlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak belirli güvenlik düzenlemeleri ve gereksinimleri vardır. Daha fazla duman alarmı güvenlik ipucu hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin:

 

 

Duman alarmlarınızı düzgün şekilde takın.

En iyi sonuçları elde etmek için, duman alarmlarınızı tavan üzerine veya bir duvara monte etmek önemlidir. Ayrıca, sahip olduğunuz yanlış alarm sayısını azaltmak için, duman dedektörlerini mutfakta kurarken, bunları ocağınızdan en az 10 metre uzağa yerleştirin. Duman alarmlarınızı, pencerelerin, kanalların, kapıların veya başka bir şeyden düz bir şekilde çalışmasını engelleyebilecek kadar güvenli bir mesafede tutun.

 

 

Duman alarmlarınızı değiştirme zamanının ne olduğunu şimdi öğrenin.

Duman alarmları sonsuza kadar sürmez ve her 10 yılda bir değiştirilmelidir. Duman alarmlarınızı ne zaman satın almanız gerektiğini ve ne zaman değiştirileceğini takip edin.

Duman alarmlarınızı düzenli olarak test edin.

Evinizdeki her duman alarmı en az ayda bir kez test edilmelidir. Alarmlarınızı test etmek için tek yapmanız gereken düğmeye basmaktır.

Duman alarmlarınızı düzgün bir şekilde muhafaza edin.

Duman alarmları düzenli olarak temizlenmeli ve muhafaza edilmelidir. Duman alarmı üreticisinin, normalde temizlemeye ve bakım yapmaya ilişkin talimatları olmalıdır; bu da genellikle internette veya ambalajda bulunur. Duman alarmlarının kesinlikle asla örtülmemesi veya üzerini boyaması gerektiğini unutmayın.

Duman alarmı güvenliği ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz var mı? Eğer öyleyse lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa veya evinizde bulunan en son güvenlik sistemlerinden birine sahip olmak istiyorsanız, lütfen bugün bizimle iletişime geçiniz

27 Şubat 2018
332 kez görüntülendi
Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: