TurkCoder.TK
» Haikon Kamera Teknik Servisi
+90 552 020 25 50

Sosyal Medyada Biz}

Haikon Kamera Teknik Servisi

ÇelikNET Güvenlik, Haikon marka güvenlik kamerası, dvr cihazı, ahd ve ip güvenlik kameraları satış ve servis hizmetleri vermektedir. Haikon güvenlik kameraları ve dvr cihazları için İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde telefonumuzdan ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir ve akabinde teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Haikon ve Hikvision sertifikalı uzman personellerimiz ile servis programına göre en kısa süre içerisinde işletmenize veya evinize gelerek yerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Haikon Kamera Teknik Servisi

Güvenlik danışmanları ve teknik servis personellerimin tümü Haikon cihazlara müdahale yetkisi bulunan sertifikalı uzman kişilerdir. Çağrı merkezimizden oluşturacağınız arıza kaydı sonrasında teknik servis havuzuna aktarılan çağrınız mümkün olan en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

Haikon Dvr Teknik Servisi

Dvr cihazlarına bulaşan virüsler ve siber saldırılara karşı en güvenli marka olan Haikon cihazlarınız için arıza kaydı oluşturabilir yerinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Dvr arızalarında cihazınızın servise alınması gerekebilir. Yedek dvr cihazı talep edebilirsiniz. Yedek cihaz talebinizi servis gelmeden önce çağrı merkezine bildirmeniz önemle rica olunur. Cihazınızın modelini belirttiğinizde cihazınız alınmaya gelmeden önce teknik servis personeli cihaz modelinize uygun dvr cihazını size ulaştıracaktır.

 

17 Haziran 2019
405 kez görüntülendi
Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: