TurkCoder.TK
» DAHUA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ
+90 552 020 25 50

Sosyal Medyada Biz}

DAHUA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

DAHUA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Günümüzde güvenlik konusu oldukça büyük bir öneme sahip. İş yerleri, alışveriş merkezleri ve apartman ile konutların güvenlikleri için birçok önlem alınıyor. Bu önlemlerin başında hiç kuşku yok ki güvenlik kamera sistemleri geliyor. Güvenlik kamera sistemleri birbirinden farklı özelliklere sahip birçok çeşit olarak karşımıza çıkıyor.

 

Ev Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi olan ev kamera sistemleri çeşitli nedenlerden dolayı tercih ediliyor. Özellikle eve dışarıdan gelecek olumsuz durumların bertaraf edilmesi ya da eve hırsızın girmesi gibi durumlarda kamera sistemleri kullanılıyor. Aynı zamanda çalışan anne ve babalar çocuklarını bakıcıya emanet ettiklerinde ev içinde güvenlik kamerak sistemlerini tercih ediyorlar. Böylelikle çocuklarının kötü bir muameleye maruz kalıp kalmadıklarını tespit edebiliyorlar. Ev kamera sistemlerine uzaktan bağlantı yapılarak kamera görüntüleri incelenebiliyor ve canlı olarak kameranın görüntülerine ulaşılabiliyor. Bu özelliklerin olmasından dolayı istenilen yerden evin içi ve dışı canlı olarak izleme imkanına sahip olunuyor. Hem evin dış hem de iç güvenliği güvenlik kamera sistemleri ile kontrol altına alınıyor. Ev kamera sistemlerinde ev içerisinde kaç adet kamera kullanılması gerektiği yapılacak olan tespitler ile belirleniyor.

 

 

İş Yeri Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemlerinden en çok tercih edilenlerin başında iş yeri için güvenlik kamera sistemleri geliyor. İş yerlerindeki çalışma ortamını, iş yerinin boş olduğu gece vakitlerinde hırsızlık vakalarına karşı bu kamera sistemleri oldukça işe yarıyor. İş yerine bağlı  güvenlik kamera sistemlerinde de kameralar çekimleri kayıt altına alıyor. Kayıt altına alınan çekimler istenildiği zaman izlenebiliyor. Bu özellikler oluşacak herhangi bir olay karşısında olayların aydınlatılması açısından büyük bir öneme sahip. Aynı zamanda iş yerleri güvenlik kamera sistemleri ile kamera çekimleri anlık olarak izlenebiliyor.

 

 

Kamera Teknik Servis Hizmeti

Kameraların bakım ve onarımları firmamız tarafından yerine getiriliyor. Kamera bakımları kamera teknik servis ekibimiz tarafından incelenerek, kameralarda herhangi bir sorun olması durumunda rutin kontroller ile kameraların verimli çalışmaları sağlanıyor. Rutin kontroller 6 ayda bir yapılarak olası bir arıza durumunda da derhal müdahale ediliyor. Ve böylece mevcut arızalar giderilerek kameraların stabil olarak çalışmaları sağlanıyor. Teknik servis hizmetimiz güvenlik kamera sistemleri kapsamında garanti kapsamı içerisinde hizmetleri ücretsiz olarak sunuyor. Garanti kapsamından çıkmış olan kameralar için de belirlenen fiyatlar üzerinden bakım ve onarım hizmetleri veriliyor. Kamera teknik servisimiz kamera bakım ve onarımları için takip çizelgesi hazırlayarak bu çizelge sistemine göre bakımları yapıyorlar.

 

 

Kamera Sistemleri Fiyatları

Birçok alanda kullanılan güvenlik kamera sistemleri, fiyat konusunda da farklılıklar gösteriyor. Fiyat farklarının ana nedeni kamera sistemlerinin özelliklerinin farklılıklar göstermesidir. Basit bir güvenlik kamera sistemleri kurulması isteniyorsa buna ayrılacak bütçe de bu özelliklere hitap eden fiyatlardan oluşuyor. Ancak tam donanımlı bir güvenlik kamera sistemleri için fiyatlar da farklılık gösteriyor. Kullanılacak güvenlik kamera sistemlerinin türü kullanılacak alana göre değişebilmektedir. Bu nedenle nasıl bir güvenlik sistemi kullanılacaksa buna göre de güvenlik kamera sistemleri fiyatları belirleniyor. Kullanım alanlarına göre ne tür bir güvenlik kamera sistemi kullanılacağı yapılacak keşifler ile belirlenerek bilgi verilebiliyor. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak güvenlik kamera sistemlerinde büyük bir gelişme ortaya çıkmasından dolayı her geçen gün güvenlik konusunda çeşitlilikler de beraberinde geliyor. Teknolojinin son ürünleri olan güvenlik kamera sistemlerinin fiyatları yine özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

 

16 Ekim 2018
288 kez görüntülendi
Call Now Button
%d blogcu bunu beğendi: